VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLŮ

Český výrobce nábytkových dílů a zakázkových produktů z dřevěného masivu

Dřevěné výrobky nejvyšší kvality

Kvalita našich výrobků je postavena na pečlivém výběru materiálu a kvalitním truhlářském zpracování s vysokou technologickou úrovní. Na produktech si necháváme opravdu záležet. Neustále zlepšujeme technologii výroby, pravidelně modernizujeme výrobní zařízení a rozvíjíme specializace našich zaměstnanců.

Kvalita, péče a udržitelnost

Srdcem naší práce jsou naši zákazníci. S vášní pro kvalitu a design společně s vážením si našeho životního prostředí usilujeme o celkovou udržitelnost.

Sériová výroba nábytkových dílů

Jsme specialisté na sériovou výrobu vysoce kvalitních nábytkových dílů, včetně stolových noh, ohýbaných lubů a masivních komponentů pro širokou škálu nábytkových designů. Naše zkušenosti a preciznost zaručují spolehlivost a dokonalost každého výrobku.

Zakázková výroba produktů z masivu

Kromě naší specializace na sériovou výrobu nábytkových dílů nabízíme také špičkovou zakázkovou výrobu masivních produktů. Naše dovednosti umožňují individuální přístup k vašim požadavkům, ať už potřebujete jedinečný kus nábytku nebo specifický design z masivu.

CNC obrábění dřeva / dřevěných materiálů

Rovněž se specializujeme na CNC obrábění dřeva a výrobu dřevěných produktů s využitím moderních CNC strojů. Naše precizní technologie a zručnost při práci se dřevem umožňují vytvářet detailní a kvalitní výrobky. Objevte s námi inovativní možnosti CNC obrábění pro vaše dřevěné projekty a designy.

CNC soustružení dřeva / dřevěných materiálů

Naše CNC soustružení dřeva se realizuje na moderním stroji Locatelli. Toto technologicky vyspělé zařízení nám umožňuje dosahovat vynikající přesnosti a detailů při tvarování dřevěných výrobků.

Povrchové úpravy

Naše povrchové úpravy provádíme pomocí dvou stříkacích lakovacích linek. Díky moderním technologiím dosahujeme vysoké kvality a estetické dokonalosti. Vaše nábytkové či dřevěné výrobky získají vynikající povrchovou úpravu prostřednictvím našich precizních lakovacích procesů.

Dbáme na životní prostředí a zájmy společnosti

Záleží nám na udržitelnosti, proto využíváme výhradně materiály, které splňují limity mezinárodních norem.

FSC®
Patříme mezi certifikované organizace splňující požadavky FSC® Chain-of-Custody podle FSC-STD-40-004 standardu. Výběrem těchto produktů pomáháte pečovat o světové lesy. Označení FSC® dává záruku, že dřevo bylo vytěženo ve prospěch komunit a životního prostředí. Certifikáty: SGSCH-COC-00747, SGSCH-CW-007475
Licenční kód: FSC-C081691

Certifikáty:

SGSCH-COC-00747
SGSCH-CW-007475

Certifikáty:

SGSCH-COC-00747
SGSCH-CW-007475

Licenční kód:

FSC-C081691